Oddział Gimnazjalny
w Lamkowie

O ECDlu

Od dnia 20.03.2015 działa w Niepublicznej Szkole Podstawowa im. F. Szczepańskiego w Lamkowie Laboratorium edukacyjne ECDL o numerze PL-LAB1738 .  Dzięki założonemu laboratorium uczniowie szkoły będą mogli zdawać certyfikaty ECDL  sprawdzające wiedzę i umiejętności w zakresie podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym na oprogramowaniu biurowym  Microsoft Office czy Opene Office oraz podstawy tworzenia stron www.

W laboratorium też będą mogli zdawać nauczyciele, którzy będą chcieli się legitymować wiedzą i umiejętnością z zakresu obsługi oprogramowania i komputera w życiu codziennym.

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja